Ana Sayfa Haber Android İçin En İyi VPN Programları

Android İçin En İyi VPN Programları

21 views
0
Paylaş

İşin açıkçası Android’de çalışır durumda olan, bedava ve problemsiz VPN hizmelteri edinmek PC’ye göre daha basit. PC’de düzgün bir VPN hizmeti edinmeniz, bilhassa reklamsız ve problemsiz bir deneyim istiyorsanız neredeyse imkânsız.

Bu durumda acil durumlarda akıllı telefonunuzu kullanmanız çok daha uygun. Bugün sizler için Google Play Store’dan edinebileceğiniz ve diğerlerinden kaliteleri ile ayrılan 5 farklı VPN uygulamasını derledik.

Turbo VPN

Android İçin En İyi VPN Programları

Turbo VPN, Android platformunun en hızlı VPN hizmetini sunduğunu iddia ediyor ve bunun da hakkını veriyor. WiFi, LTE, 4G, 3G ve bütün mobil veri platformlarını destekleyen program hem hafif, güvenilir, hem de bedava.

Turbo VPNİNDİR

TorGuard

Android İçin En İyi VPN Programları

Her ne kadar bir isim benzerliği olsa da, bu VPN hizmetinin Tor Browser ile hiçbir alakası yok. Bununla beraber 50’den fazla ülkeden 3.000’den fazla sunucusu bulunan TorGuard için maalesef aylık ödeme sistemi bulunuyor. Bununla beraber aldığı paranın hakkını veren sağlam bir VPN hizmeti.,

TorGuardİNDİR

Opera Free VPN

Android İçin En İyi VPN Programları

Her ne kadar paralı alternatifleri kadar kaliteli olmasa da arkasında kocaman bir markayı, yani Opera’yı barındıran bu VPN biraz yavaş çalışsa da acil durumlarda işinize son derece yarayacaktır.

Opera Free VPNİNDİR

SuperVPN

Android İçin En İyi VPN Programları

Oldukça kolay ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan SuperVPN’i kullanmak için yapmanız gereken programı açıp ‘bağlan’ düğmesine tıklamak. Sadeliği ile ilgi çeken program maalesef bazı zamanlar şalterleri kapatabiliyor.

SuperVPNİNDİR

Free VPN

Android İçin En İyi VPN Programları

Adından da anlaşılacağı gibi bedava olan ve ‘sonsuza kadar da bedava olacağı’ belirtilen Free VPN, tıpkı SuperVPN gibi kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Herhangi bir biçimde kredi kartına, üyelik gereksinimine ihtiyaç duymadığı belirtilen programı denediğimizde herhangi bir problemle karşılaşmadık.

Free VPNİNDİR

Sizler için derlediğimiz VPN yazılımları bunlardı. Siz de denediklerinizi ve tavsiye ettiklerinizi bizlerle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here