Ana Sayfa Haber Google Duo, Devrim Niteliğinde Bir Güncelleme Yaptı!

Google Duo, Devrim Niteliğinde Bir Güncelleme Yaptı!

26 views
0
Paylaş

2016’da ilk yayınlandığında kolay yapısıyla kullanıcıların ilgisini çeken, o günden beri her yeni güncellemede bünyesine yeni özellikler katan Google Duo, son aldığı güncelleme ile benzer programlarda olmayan harika bir özelliğe kavuşmuş oldu.

Google Duo, Devrim Niteliğinde Bir Güncelleme Yaptı!

Videolu görüşme programlarının doğasını bilirsiniz; şayet ki biriyle görüntülü konuşma gerçekleştirmek istiyorsanız, karşı tarafın da bu uygulamaya sahip olup sizi eklemiş olması gerekir çoğunlukla. Google Duo son aldığı güncelleme ile bu zarureti tarihe karıştırmış oldu. Google Duo’ya sahip bir telefonla rastgele birini görüntülü olarak arayabiliyorsunuz. Aradığınız kişide Google Duo olmasa dair çağrı kendisine düşüyor ve ister çağrıyı reddediyor, isterse de kabul ederek görüşmeyi başlatıyor. Google’ın Knock-Knock (Tak Tak) adını verdiği bu yeni özellik, güncellemeyi yapan tüm kullanıcılar için şu an kullanmak mümkün durumda.

Google Duo, Devrim Niteliğinde Bir Güncelleme Yaptı!

Google Duo’ya sahip olmayan telefonlarla görüşmeyi gerçekleştirdikten sonra, bir adet pop-up karşılıyor sizi ve karşı tarafı engellemek ile programı kurmak konusu ile ilgili seçeneklerle karşılaşıyorsunuz. An itibarı ile ortadaki tek sorun, programın özel bir altyapısı olmasından, şayet uygulamaya sahip değillerse, iPhone kullanıcılarına arama gerçekleştiremiyor oluşunuz. Yakın gelecekte Google’ın bu soruna da çözüm üreterek bir çıtayı daha aşması bekleniyor. Sizlerde Google Duo kullanıyorsanız ve memnunsanız, bunu yorumlarda bizle paylaşabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here