Ana Sayfa Haber Huawei’nin En İlginç Akıllı Telefonu!

Huawei’nin En İlginç Akıllı Telefonu!

9 views
0
Paylaş

Tam ekran akıllı telefonlara geçiş nedeniyle öne monte edilmiş parmak izi tarayıcıları telefonların arka kısmına geçmek zorunda kaldı veya tamamen iPhone X’te olduğu gibi tamamen ortadan kaldırıldı.

Yeni bir tam ekran telefonun görüntüleri sızdırıldı ancak, bu telefonun diğerlerinden farklı olarak, ön kısmında parmak izi tarayıcı özelliği mevcut.

Ekran, pek çok amiral gemisinde göründüğümüz 18: 9 en-boy oranıyla aynı. Ancak, diğer bazı telefonlarda üreticinin adı için reklam panosuna indirgenen alt küçük çerçeve, fiziksel bir ev düğmesi / parmak izi tarayıcısı için kullanılmış. Üst çerçevede ön kamera, sensör ve kulaklık bulunuyor.

Telefonun arka yüzü de aynı derecede ilginç. Son zamanların modası çift kameralara ve U anten tasarımına sahip. Arka kısımda “Aurora” adı yer alırken, bazı kaynaklar bunun Huawei P11 Plus olduğunu söylüyor. Bazıları da Huawei Nova olduğunu iddia ediyor.

Çift kameralar ve ön parmak izi tarayıcı dışında, telefonun USB-C bağlantı noktası ve alt kısmında 3,5 mm ses girişi bulunuyor. Ayrıca, ikincil bir mikrofonun yanında en üstte IR blasteri gibi görünen bir şey var.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda telefona ait görselleri inceleyebilirsiniz.

Huawei'nin En İlginç Akıllı Telefonu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here