Ana Sayfa Haber İlgilendiğiniz Kişilerin Sosyal Medyada Neler Yaptıklarını Tinder’da Görebileceksiniz

İlgilendiğiniz Kişilerin Sosyal Medyada Neler Yaptıklarını Tinder’da Görebileceksiniz

3 views
0
Paylaş

Tinder, bugün, en çok ilgilendiğiniz kişiler ile ilgili daha çok bilgi edinmenizi sağlayan, ‘Feed’ isimli yeni bir özelliğini tanıttı. Tinder, Instagram gönderilerinden Spotify’daki sevilen sanatçılara kadar, insanların sosyal medya ağı hesaplarında neler yaptıklarıyla ilgili anlık güncellemeleri getirmek için diğer servislerle beraber çalışma yapıyor. Söz konusu servis şu an için Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test ediliyor.

Aslında bu, Tinder’ın daha önce de sahip olduğu verilerden oluşuyor. İnsanlar Spotify ve Instagram hesaplarını bir süredir Tinder’a bağlayabiliyorlar. Tinder, üçüncü taraf servislerdeki bilgiyi tek bir yerde topluyor.

İlgilendiğiniz Kişilerin Sosyal Medyada Neler Yaptıklarını Tinder'da Görebileceksiniz

Tahmin edileceği üzere Tinder, gelecekte daha çok sosyal ağı listeye katacaktır. Zira bu özellik henüz test aşamasında. Söz konusu özellik ansızın insanların, tanımadıklarının yanına sessiz sedasız sokularak onları gizlice izlemelerine imkân veren bir yönteme dönüşüverdi. Bu düşüncenin altında yatan şey, ilgilendiğiniz kişilere daha çok malzeme vererek, Tinder üzerinde sosyal medya mesajlarıyla daha çok etkileşimde bulunmalarını sağlamak. Ki, teoride işe fayda gibi görünüyor. Fakat, zaman geçtikçe tek bir yerde toplanan veri miktarı, baş edilemeyecek hale gelebilir.

Tinder’a göre söz konusu özellik herkeste değil, onaylanan kişilerde çalışacak. Buna ek olarak ‘Feed’de eşleştiğiniz kişilerle paylaşacağınız şeyleri yönetme seçeneğiniz de olacak. Test aşaması sürecinde özelliğin ne şekilde gelişme göstereceğini görmek enteresan olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here