Ana Sayfa Haber LG, Dünya Nüfusunun Büyük Çoğunluğunun Alamayacağı Ultra Lüks V30 Modelini Duyurdu!

LG, Dünya Nüfusunun Büyük Çoğunluğunun Alamayacağı Ultra Lüks V30 Modelini Duyurdu!

9 views
0
Paylaş

LG, herkesin almaya cesaret edemeyeceği yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. LG Signature Edition olarak adlandırılan cihaz LG V30 üzerinde inşa edilmiş olsa da, bazı ekstra donanım ve dizayn özellikleri de bulunuyor.

LG Signature Edition, tıpkı V30’da olduğu gibi 6 inçlik çerçevesiz bir ekrana sahip. Fakat V30’un cam arka yüzeyi, LG Signature Edition’da yerini zirkonyum seramik yüzeye bırakıyor. Zirkonyum seramik çizilmelere karşı daha dayanıklı olsa da kırılmalar için aynı şeyi söylemek zor.

LG, Dünya Nüfusunun Büyük Çoğunluğunun Alamayacağı Ultra Lüks V30 Modelini Duyurdu!

LG Signature Edition’ın donanımına baktığımızda ise V30’da bulunan 4GB RAM’in 6GB’a yükseltildiğini görüyoruz. Bununla beraber cihazda 256GB dahili depolama alanı bulunuyor. LG V30’da Android Oreo test aşamasındayken Signature Edition’da ön yüklü olarak gelecek.

Bununla beraber LG, bu özel üretim cihazı alan birkaç şanslı şahsa cihazın arkasına ismini basma imkanı sunacak. Ayrıca cihazın kutusundan biri kablosuz biri kablolu olmak suretiyle iki adet Bang&Olufsen kulaklık çıkacak. Bu gerçekten hoş bir özellik.

LG, Signature Edition’ın sadece 300 adetle sınırlı kalacağını ve 27 Aralık’tan itibaren yalnızca Güney Kore’de satışa çıkacağını belirtti. Fakat Güney Kore’de yaşayanlar dahi cihazın 1820 dolar, yani vergiler hariç aşağı yukarı 7200 TL olan fiyatını ödemek konusu ile ilgili tereddüt yaşayacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here