Ana Sayfa Haber Microsoft’un “Fotoğraflar”ı Android’e Gelebilir!

Microsoft’un “Fotoğraflar”ı Android’e Gelebilir!

7 views
0
Paylaş

Bilgisayar ve akıllı telefon arasında fotoğraf paylaşımı genelde komplike ve çok sayıda basamaklı prosedür isteyen bir süreç. Özellikle de Windows 10’un mobil işletim sisteminin yaygın olmadığı ve bunu sürekli olarak platformlar arası yaptığımız düşünülürse, bir noktadan sonra telefonumuzdan çektiğimiz fotoğraf ve videoları sürekli olarak bilgisayara transfer etmek zulüm haline gelebiliyor. 

Aggiornamenti Lumia adlı, Windows geliştiricisine ait bir bloga göre, Windows 10’un fotoğraf düzenleme uygulaması Microsoft Fotoğraflar, Android için de geliyor olabilir. Bunun da en önemli yanı, Windows 10’un mobil işletim sistemini kullananların çok iyi bildiği bir şey. Eğer aynı hesaptan iki ayrı cihazda Microsoft Fotoğraflara giriş yaptıysanız ve aynı ağdaysanız, bu iki uygulama birbiriyle uyumlu çalışabiliyor. 

Microsoft'un Fotoğrafları Android'e Gelebilir!

Bu da demek ki, şayet telefonunuza Microsoft Fotoğraflar kuruluysa, telefonunuzdan bilgisayarınıza fotoğraf transfer etmek bundan sonra pek fazla problem olmayacak. Yine de bu şimdilik Microsoft Fotoğraflar’ın beta versiyonundaki kodlardan ortaya çıktı. Tabii ki ortada Android versiyonunun bir beta sürümü bile yok. Yine de ileride böyle bir şeyin geliştiriliyor olması, artık işletim sistemi farklarının da geçmişin tozlu raflarına gittiğine dair hoş bir işaret bizce.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here