Ana Sayfa Haber OnePlus’ın 3 ve 3T’ye Oreo Geldi!

OnePlus’ın 3 ve 3T’ye Oreo Geldi!

7 views
0
Paylaş

Akıllı telefon piyasasının görünmeyen kahramanlarından OnePlus, kullanıcılarına yine bir güzellik yaparak Android Oreo’yu ilk sunan markalardan birisi oldu. Şirket tarafından yapılan açıklamada, son güncellemede hatalar olabileceği ama her iki durumda da geçtiğimiz yıl yayınlanan OxygenOS 4.0’dan daha hızlı bir sürüm olduğu belirtitildi. 

Son iki Android sürümünü de kullanıcılarına ulaştıran OnePlus, telefonu ürettikten sonraki destek kısmında büyük bir güven tazeledi. Şirket bu güvenin üstüne bir ek daha yapacak ve  OnePlus 5/5T modellerine de 2018 yılı başlarında Android Oreo’yu dağıtacak. 

OnePlus'ın 3 ve 3T'ye Oreo Geldi!

Diğer yandan Anroid 8.0’a yani Oreo’ya yükseltilen 3/3T modellerinin gelecekteki yükseltmeleri alıp almayacağı bilinmiyor. Yani, Oreo 8.1 sürümünün bu cihazlara gelip gelmeyeceği yönünde bir açıklama bulunmuyor.

OxygenOS 5.0 güncellemesiyle değişecek özellikler:

System

Android O’ya güncelleme (8.0)
Paralel Uygulamalar Eklendi
Resmin İçinde Resim Eklendi
Otomatik doldurma eklendi
Akıllı metin seçimi eklendi
Yeni Hızlı Ayarları tasarımı
Güvenlik Güncellemeleri (Eylül Ayı)

Launcher

Bildirimler eklendi
Yeni uygulama klasörü tasarımı
Fotoğraflar doğrudan OnePlus’da Shot’a yüklenebiliyor.

OnePlus tarafından sağlanan güncelleme yeterli değil gibi görünse de sizin de bildiğiniz gibi asıl değişiklikler Android Oreo ile gelecek. Asıl düşündürücü olan ise Kasım ayında yayınlanan güncellemede Eylül ayının güvenlik güncellemesinin yer alması. Bu arada yeni OTA güncellemesini OnePlus’ın Kanada’da bulunan kullanıcılarının ilk alanlar arasında olduğu belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here