Ana Sayfa Haber “Samsung, Samsun’un Önüne Geçmemeli” Diyen Valiye Cevap Geldi!

“Samsung, Samsun’un Önüne Geçmemeli” Diyen Valiye Cevap Geldi!

27 views
0
Paylaş

Güney Kore’ye ziyarette bulunan Başbakan Binali Yıldırım ve beraberinde kurul, Samsung Genel Merkezi’ne de bir ziyarette bulundu. Heyet, ziyaret esnasında görüştükleri Samsung Yönetim Kurulu Başkanı Hyun Suk- kim’le bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Heyette bulunan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, bu fotoğrafı Twitter’dan “Başbakanımızla Güney Kore’de Samsung Genel Merkezini ziyaret ediyoruz. Samsung Yönetim Kurulu Başkanı Hyun-Suk Kim’in Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak’a selamı var:)” mesajıyla paylaştı.

Hatırlayacağınız üzere Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından Samsun’un tanıtımını artırmak ve kent hakkında fotoğrafların paylaşımını yükseltmek için başlatılan ‘LikeSamsun’ projesi töreninde konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, “Bazen, ‘İnternet tarayıcılarından Samsun’u aratınca Samsung çıkıyor’ diyorlar. Ben de bazı durumlarda Samsun’u aratınca Samsung çıkıyor. Samsung dünya markasıdır ama Samsun’un önüne geçmemesi lazım. Bu hususta Samsun’u seven, gönül veren Samsun’un geleceği için çırpınanlardan bu projenin desteklenmesini istiyorum” demişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here