Ana Sayfa Haber Snapchat, Türkiye’ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!

Snapchat, Türkiye’ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!

3 views
0
Paylaş

Global anlamda bu aralar pek mutlu olamayan Snapchat, durumunu biraz olsun düzeltmek için ülkelere özel güncellemeler yapmaya başladı. Bu güncellemeler arasında 80 milyon nüfusu olan ülkemiz de nasiplenmiş gözüküyor. Yalnızca Türkiye’ye özel olarak stickerlar paylaşan Snapchat, dantel, Türk kahvesi gibi stickerları kullanıma sokarak Türk kullanıcılarını kendine çekmeye çalışıyor.
Snapchat, Türkiye\'ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!
Bundan sonra Snap atarken kendi ülkemizin kültürüne ait stickerlarla paylaşımlarımızı süsleyebileceğiz. Diğer ülkelerde olduğu gibi kendi ülkemize özgü bir takım kültürel sticker ve emojileri görmek çok güzel oluyor.
Snapchat, Türkiye\'ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!
Nasıl Kullanırım?
Ülkemize özel olarak tasarlanan bu stickerları kullanmak son derece basit. Paylaşmak istediğiniz bir fotoğraf veya videoyu hazırladıktan sonra sticker ikonuna tıklamanız yeterli olacak. Bu sticker alanında ülkemize ait olanları bularak paylaşımlarınıza ekleyebileceksiniz.
Snapchat, Türkiye\'ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!
Hem Android hem de iOS kullanıcıları için yayınlanan bu yeni güncelleme ile ülkemizin dışında evrensel olarak bazı etiketler geldi. Bunlar, saat, pil durumu gibi etiketlerden oluşuyor.
Snapchat, Türkiye\'ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!Snapchat, Türkiye\'ye Özel Sticker Güncellemesini Yayınladı!
Peki, sizce Snapchat’in yaptığı bu yenilikler şirketi kurtarmak için yeterli olacak mı? Ya da şöyle soralım; sizce bu yeni Snapchat etiketleri Instagram’a ne zaman eklenir? Yorumlarınızı bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here