Ana Sayfa Haber Ünlü Youtuber Enes Batur Sinema Hazırlığında!

Ünlü Youtuber Enes Batur Sinema Hazırlığında!

7 views
0
Paylaş

Youtube’da vizeoları milyonlar izlenen Enes Batur, “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmiyle Youtuber filmleri furyasındaki yerini alacak. Üniversite sınavı ile Youtuber olma arasında sıkışan 19 yaşındaki bir gencin konu alınacağı filmde Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy ve Kerem Fırtına gibi dizi ve filmlerin tanınan simaları da rol alacak. Öte yandan Ener Batur’a 19 internet fenomeni de eşlik edecek. 

Filmin detaylı konusuna gelince; anne ve babası polis olan ve onlardan yeterli ilgiyi göremeyen Enes Batur’un hayatı kendisine 6 yaşındayken alınan bir bilgisayarla değişmiştir. Büyüdükçe internete olan ilgisi daha da artan genç tüm hayatını buraya adar ve bir fenomen haline gelir. Ancak ailesi ve çevresindekiler onun üniversite sınavlarını düşünmesini istemektedirler. Peki Enes bu zorlu kararı nasıl alacak? 

Son yıllarda son derece tanınmış hale gelen Youtuber’ların film çekme projeleri Enes Batur’la devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere daha önce Cumali Ceber’le Halil Söyletmez bu furyaya katılmıştı ve son derece büyük bir izleyici kitlesini salonlara getirmişti.  19 Ocak 2018’de vizyona girecek olan “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmiyle Enes Batur da sırasını salmış olacak ve. Siz ne düşünüyorsunuz sizce nasıl bir film olacak. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here