Ana Sayfa Haber Whatsapp Business 100 Bin Kez İndirildi!

Whatsapp Business 100 Bin Kez İndirildi!

13 views
0
Paylaş

İşletmelerin müşterileri ile daha süratli ve basit iletişime geçebilmesini sağlayan Whatsapp Business, henüz uygulama mağazasında bütün kullanıcılara sunulmuş durumda değil. Buna karşın uygulama Play Store’da 100 bin indirilmeyi aşmayı başardı.

WhatsApp’ın kurucu ortaklarından olan Brian Acton’ın söylediğine göre Whatsapp Business henüz yalnızca Hindistan, Brezilya ve Endonezya’nın da içinde olduğu birkaç ülkede deneniyor. Az sayıda ülkede kullanıma sunulmasına ve henüz test aşamasında karşın uygulamanın 100 bin indirilmeye ulaşması, gerçekten muazzam bir durum.

Whatsapp Business 100 Bin Kez İndirildi!

Peki Whatsapp Business işletmelere ve tüketicilere ne gibi özellikler sunuyor? Öncelikle Whatsapp Business’da resmi işletme hesapları bulunacak ve tüketiciler olarak e-posta yoluyla yaptığımız görüşmeleri WhatsApp üzerinden gerçekleştirebileceğiz.

Ayrıca işletmeler ‘onay’ rozetleri alarak dolandırıcı olmadıklarını gösterebilecek ve Whatsapp Business profillerine konumlarını, odak noktalarını, şirket ile ilgili kısa bir açıklama, e-posta adresi ve resmi internet sitelerini ekleyebilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here