Ana Sayfa Donanım WiFi Ağınızı Genişletin: Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro!

WiFi Ağınızı Genişletin: Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro!

37 views
0
Paylaş

Günümüzde, evimizin her köşesini internetle donatmak istiyoruz. Bunun için en merkezi noktaya koyduğumuz kablosuz modemleri kullansak da, bazı modemlerin “çekim gücünün kendine hayrı yok” dedirtebiliyor. Yeni bir modem satın almaya kalktığınızda ise, hem diğer modemi boşa çıkarmış oluyorsunuz hem de yeni aldığımız modemin de çekim gücü yetersiz kalabiliyor. Genelde fiyat performans cihazları ile tanıdığımız Xiaomi’nin bu durumlar için çok hoş bir cihazı var. Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Sinyal Güçlendirici ile, evinizin her köşesine internetinizi ulaştırabileceksiniz.

Evinizdeki kablosuz ağa bağlanıp, istediğiniz noktada paralel bir kablosuz ağ yaratabilen Xiaomi sinyal güçlendirici, yüzölçümü büyük ya da çok sayıda katlı evlerde hayat kurtarabiliyor. Tak-çalıştır şeklinde çalışan cihaz, telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama ile kontrol edilebiliyor. Üstelik bir kez ayar yaptıktan sonra modem gibi davranmaya başlayan sinyal güçlendiriciyi, sadece prize takarak kullanabilmeniz mümkün.

Ürünü satın aldığınız takdirde karşınıza ülkemiz standartlarının dışında bir priz çıkışı gelecek. Bunu görünce hemen heyecanlanmayın, Xiaomi bu sorunu ortadan kaldırmak için kutunun içeriğine 1 adet Avrupa priz dönüştürücü eklemeyi unutmamış.

Xiaomi Wifi Pro Repeater Sinyal Güçlendirici’nin özellikleri şöyle;

Aktarım Hızı: 300 Mbps
Aktarım Standardı: Wi-Fi 802.11b/g/n
Frekans: 2.4GHz
Boyut: 220 x 150 x 70 mm
Ağırlık: 30g

WiFi Ağınızı Genişletin: Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro!

Xiaomi Sinyal Güçlenciriyi nasıl kullanırım?

Xiaomi Wifi Pro Repeater, komşunun internetinden 1 tık çeken ya da bazen onu bile çekmeyen, sırf internet çeksin diye odanın özel bir köşesinde yaşamak zorunda kalan kullanıcılar için geliştirildi. Cihazı prize takıp Xiaomi’nin Mi Home programını indirdikten sonra, bu uygulama üzerinden cihazı kendi modeminize ya da komşunuzun modemine tanıttırmanız gerekiyor. Telefonunuzu modeme bağlar gibi Wi-Fi adını seçip şifreyi girdikten sonra, sinyal güçlendiriciyi modeme bağlamış oluyorsunuz. Bu noktadan sonra, sinyal güçlendirici bir modem gibi davranacak. Sizin yapmanız gereken, cihaz için seçtiğiniz kullanıcı adını telefon ya da bilgisayardaki Wi-Fi ekranında bulup şifreyi girmek olacak.

Tasarımıyla ve basit kullanıcı arayüzü ile dikkat çeken Xiaomi Wifi Pro Repeater ve diğer sinyal güçlendiricilerine Teknostore üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here