Ana Sayfa Mobil Çevrimiçi Görünmeden WhatsApp Mesajlarını Nasıl Yanıtlarız?

Çevrimiçi Görünmeden WhatsApp Mesajlarını Nasıl Yanıtlarız?

3 views
0
Paylaş

WhatsApp’ta  online görünmek istemiyorsunuz fakat gelen bir mesajıda yanıtlamak istiyorsunuz. İşte bu konu sizin için WhatsApp’ta çevrimiçi görünmeden nasıl mesaj yazarız size 3 pratik yol.

Öncelikle eğer tüm konuşmayı görmeniz gerekmiyorsa ve sadece gelen mesajı cevaplamak istiyorsanız, çevrimiçi görünmeden yanıtlamak son derece kolaydır. Eğer Android Nougat ya da üzeri bir işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız, bildirim menüsünü açtıktan sonra WhatsApp bildiriminin altında duran ‘yanıtla’ butonuna tıklayarak mesajı bildirim menüsü üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Bildirim menüsü üzerinden yanıtladığınız herhangi bir WhatsApp mesajında kullanıcılar sizi çevrimiçi göremezler.

İkinci yol biraz daha zahmetli. Eğer konuştuğunuz kişiye yanıt vermek için uygulama içinden sohbet ekranını mutlaka açmanız gerekiyorsa, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Telefonunuzun Wi-Fi ve hücresel veri bağlantılarını kapatın yani internet erişimi olmasın.
WhatsApp’a girin, mesajınızı yazın ve gönderin.
Daha sonra WhatsApp’ı kapatarak Wi-Fi ya da hücresel veriye yeniden bağlanın.
İnternet bağlantısına yeniden kavuştuğunuzda WhatsApp, çevrimdışı olarak yazdığınız mesajları göndermeye başlayacak. Fakat bu esnada uygulamayı açmanız gerekmediği için çevrimiçi görünmeyeceksiniz.

Üçüncü yol ise akıllı saat sahiplerini ilgilendiriyor. Bir mesaj aldığınızda akıllı saatiniz üzerinden yanıtlarsanız çevrimiçi görünmezsiniz. Tüm sohbeti okumadan yalnızca son mesaja yanıt vermek için güvenli bir yol.
Hadi kolay gelsin 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here