Ana Sayfa İnternet Pokemon Go, Gerçek Zamanlı Hava Durumunu Gösterecek!

Pokemon Go, Gerçek Zamanlı Hava Durumunu Gösterecek!

21 views
0
Paylaş

Pokemon Go’nun bu hafta alacağı güncelleme ile beraber, yaşadığınız yerin hava durumu çıkan Pokemon türlerini ve gücünü etkileyecek. Örneğin yağmur yağdığı zaman daha fazla su Pokemonu çıkacak ve bu Pokemonlar normalinde olduklarından daha güçlü olacak. Yeni güncelleme ile beraber en az 50 tane 3. nesil Pokemon da oyuna eklenecek.

Pokemon Go, Gerçek Zamanlı Hava Durumunu Gösterecek!

Nintanic proje yöneticisi Matt Slemon polygon’a yaptığı açıklamada, ‘’Pokemon Go insanları sokağa çıkmaya iten ve oyun içerisinde eklenmemiş olduğu dönemde de aslında dolaylı yoldan hava durumunun etki ettiği bir oyundu. Kullanıcılarımıza daha gerçekçi bir deneyim sunmak amacı ile oyun içerisine hava durumunu ekledik.’’ dedi. Bende yağmur altında ıslanırken su Pokemonu yakalamanın yada kar altında üşürken buz Pokemonlarına rastlamanın güzel bir deneyim olacağını düşünüyorum.

Pokemon Go, Gerçek Zamanlı Hava Durumunu Gösterecek!

Nintanic, son dönemde Pokemon Go oyununu çok önemsiyor. Oyuna bu yaz ilk efsanevi Pokemonlar eklendi ve geçen ay baskınlarda büyük değişiklikler yapıldı. Yakında Nintanic, Ingress’in güncellenmiş bir versiyonunu ve Harry Potter’ın sanal gerçeklik oyununu piyasaya sürecek. Nintanic küresel ürün pazarlama sorumlusu Archit Bhargava, oyunlar için tatil etkinlikleri de oluşturacaklarını belirtti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here